Mobil Sigorta Sorgu 1.1.0 (ios)

Mobil Sigorta Sorgu

Mobil Sigorta Sorgu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil Sigorta Sorgu uygulaması ile artık poliçe ve hasar bilgilerinize iPhone'unuzdan ulaşabilirsiniz.

Mobil Sigorta Sorgu, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından geliştirilmiş olup, kullanıcıların poliçe ve hasar bilgilerine kolaylıkla ulaşabilmelerini mümkün kılmaktadır. Poliçe, acente, eksper, kaza tutanağı, eksper atama ve daha pek çok işlem iPhone’dan gerçekleştirilebilmektedir.

Mobil Sigorta Sorgu uygulaması ile poliçe ve hasar bilgilerinize dilediğiniz zaman ulaşabilme kolaylığı sağlayan bir uygulama. Uygulama ile profil ve poliçe bilgilerinizi girerek trafik ve kasko poliçeleri, hayat sigortaları, seyahat ve sağlık poliçeleri, yeşil kart, taşımacılık ve koltuk poliçeleri sorgulayabilir, poliçe bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz. Plaka, kimlik numarası ve hasar tarihi bilgilerini girerek eksperin aracınızın tamiri ile ilgili belirlediği tüm bilgilere erişebilirsiniz. Bulunduğunuz yere en yakın acenteye mi arıyorsunuz? Acente sorgulama ekranından yakınınızdaki acentelerin yerini öğrenebilir, acenteye nasıl gideceğinizi görebilirsiniz.

Kaza tespit tutanaklarını da anlık olarak takip etme imkanı sunan uygulama, sekmeli yapıda tasarlanmış arayüz ile gelmektedir. Araç sekmesinden trafik / kasko poliçe sorgulama, acente sorgulama, eksper sorgulama, koltuk poliçe sorgulama, yeşil kart poliçe sorgulaması yapabilirsiniz. Kaza sekmesinden kaza tespit tutanağı sorgulama, eksper atama, eksper raporu sorgulama ve eksper atama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Hayat / Sağlık sekmesinden hayat, sağlık ve seyahat poliçelerinizi sorgulayabilirsiniz.

Mobil Sigorta Sorgu uygulaması, araç sahiplerinin en çok karşılaştıkları soruların yanıtlarını içeren yardım bölümü de içermektedir.

YORUMLAR