Mobile Legends: Bang bang 1.1.37 (ios)

Mobile Legends: Bang bang

Mobile Legends: Bang bang
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,991

  • Üretici

    Moonton

Mobile Legends: Bang bang mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir MOBA oyunudur

Mobile Legends: Bang bang, League of Legends ve DOTA gibi oyunlarla popüler hale gelen MOBA türünü mobil cihazlarımıza taşıyan bir oyun. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MOBA oyunu olan Mobile Legends: Bang bang'da online savaş arenalarına çıkarak takımlar halinde rakiplerimizle çarpışıyoruz. Oyunda kendilerine has savaş yeteneklerine sahip çok sayıda kahramandan birini seçerek kontrol ediyoruz ve bir yandan kendi kalemizi korurken diğer yandan rakip takımın kalesini ele geçirmeye çalışıyoruz.

5'e 5 savaşlara yer veren Mobile Legends: Bang bang'de maçların öncesindeki eşleşme süreci kısa sürüyor. Maçlar ise maksimum 10 dakika ile sınırlandırılmış. Bu sayede hızlı bir şekilde maçlar yapılması mümkün kılınıyor.

Mobile Legends: Bang bang'in güze lyönü internet bağlantınız kopsa bile oyuna devam edebiliyor oluşunuz. Bağlantınız koğtuğunda oyundaki yapay zeka yerinizi devralıyor, bağlantınız geri geldiğinde ise oyuna kaldığı yerden devam edebiliyorsunuz.

YORUMLAR