Modern Strike Online 1.18.4 (ios)

Modern Strike Online

Modern Strike Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    306

  • Üretici

    Game development ltd

Modern Strike Online, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz online bir FPS oyunudur.

Modern Strike Online, daha önce Android incelemesini sizlerle paylaştığımız online bir FPS oyunu. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu oyunda, ağzınızı açık bırakacak grafikler ve düşük özellikli cihazlarda bile sorunsuz çalışacak bir optimizasyon ile keyifli bir macera sizleri bekliyor. Hala popülaritesini sürdüren kontr-terör oyunlarına aşinaysanız mobil cihazınızda sürükleyici bir deneyim yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

Mobile Strike Online oyununda 6 savaş modunun yanı sıra arkadaşlarınla birlikte oynamak üzere kendi kurallarınla kendi sunucunu oluşturabilme olanağınızın olduğunu söyleyelim. Oyun sürekli güncelleme aldığından sürekli artan haritalar da söz konusu. Biz bu incelemeyi yaparken 11 farklı harita vardı, ilerleyen dönemlerde giderek artacağını söylersek yanlış bir tahmin yapmış olmayız. Üstelik 30 çeşit silah ve cihaz da sizleri bekliyor. Oyun bunları kişiselleştirmenize imkan veriyor ve mükemmel grafikleriyle adeta sizi kendine çekiyor.

Eğer mobil cihazınızda online bir FPS oyunu arıyorsanız Mobile Strike Online'ı ücretsiz indirebilirsiniz. Son derece başarılı bir oyun olması nedeniyle denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR