Monster Super League 1.1.4 (ios)

Monster Super League

Monster Super League
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Super League, iOS işletim sistemiyle çalışmakta olan iPhone ve iPad üzerinde oynanabilen bir rol yapma oyunudur.

Monster Super League, iPhone ve iPad üzerinde oynanabilen bir RPG oyunudur. 

Monster Super League, temel olarak Pokémon mantığını kullanan bir oyun. Yarattığımız karakter çok güçsüz şekilde oyuna başlıyor ve yanına aldığı astromon ismi verilen yaratıklarla macerasına başlıyor. Biz de bu macera esnasında ona yardımcı oluyor ve bir anda önce gelişmesine yardımcı oluyoruz. Bu oyunda astromon'lar evolve olup, gelişebildikleri gibi karakterimiz de evolve olabiliyor. Yani sadece küçük özellikler ve kıyafetlerle başlayan oyuncu, oyunun ilerleyen dönemlerinde evolve olarak güçlenebiliyor.

Karkaterle birlikte 550 farklı astromon da kendini geliştiriyor ve aynı Pokémon'da olduğu gibi evolve oluyor. Monster Super League'de farklı olarak bir yerden bir yere yürümüyor, bir gemi kullanıyoruz. Uçabilen bu gemi sayesinde daha hızlı hareket edebildiğimiz gibi farklı özellikler de kazanabiliyoruz. Oyunun en güzel ve dikkat çekici özelliği ise sahip olduğu savaş mekaniği. İyi işleyen mekanik, oyunun eğlencesini bir hayli arttırıyor.