Motocross Meltdown

Motocross Meltdown
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    580

  • Üretici

    Glu Games Inc.

Motocross Meltdown, motorunuzla birlikte tehlikeli hareketler yaparak puan toplayıp şampiyon olmaya çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir iOS motor yarışı oyunudur.

Motocross Meltdown, iOS cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir motor yarışı oyunudur. Oyunu oynarken eğleniceğinize eminim. Oyun sahip olduğu HD grafikler, kolay kontrol mekanizması ve heyecanlı oyun yapısı sayesinde kısa süre içinde favori oyunlarınızdan biri hale gelebilir.

Oyun içerisinde online veya tekli oyun modunda rakiplerinizle karşı karşıya geliyorsunuz. Online ve tekli oyun modlarının içerisindede farklı oyun stilleri bulunuyor. Zevkinize göre bir tanesini seçerek kontrol ettiğiniz motor ile sıçrama, takla vb. tehlikeli ve şova yönelik hareketleri yapmaya başlıyorsunuz. Ne kadar yüksek puan alırsanız, karakterinizin özellik ve yeteneklerini aynı oranda arttırabilirsiniz.

Kendi motorunuzu istediğiniz gibi düzenleyerek, kendinize özel bir motor oluşturabilirsiniz. Motorunuzun üzerinde uygulayabileceğiniz 800 farklı düzenleme seçeneği bulunuyor. Motorunuzu doğru bir şekilde düzenleyip geliştirerek rakiplerinizi yenebilirsiniz.

Eğer yarış oyunlarından hoşlanıyorsanız, Motocross Meltdown tam aradığınız oyun olabilir. Oyunu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak hemen indirerek aksiyon ve heyecanlı oyuna başlayabilirsiniz.

YORUMLAR