M.U.D. Rally Racing 1.0.6 (ios)

M.U.D. Rally Racing

M.U.D. Rally Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

M.U.D. Rally Racing, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir ralli simülasyonudur.

M.U.D. Rally Racing, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz gerçekçi bir ralli oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Hız, tempo ve adrenalinin yer aldığı oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Gerçekçiliği son derece yüksek pistlerde geçen bir ralli yarışı olarak karşımıza çıkan M.U.D. Rally Racing, hız ve temponun bolca yer aldığı bir oyundur. Gece ve gündüz modlarının yer aldığı oyunda rakiplerinize karşı mücadele veriyor ya da gerçek zamanlı yarışlara katılarak sürüş becerilerinizi gösterebiliyorsunuz. Yarış oyunlarından hoşlanan biriyseniz bu oyunun mutlaka telefonlarınızda olması gerekiyor. Gerçek bir ralli deneyimi sunan M.U.D. Rally Racing, farklı pistlere ve arabalara da sahip. Bu nedenle her seferinde başka hislere kapılabiliyor ve oyundan kopamıyorsunuz. Ayrıca oyunda kullandığınız arabaları kişiselleştirebiliyor ve kendi ayarlamalarınızı yapabiliyorsunuz.

Sürükleyiciliği yüksek bir oyun olarak dikkat çeken M.U.D. Rally Racing, iki farklı şampiyonaya sahip. Harika bir deneyim sunan oyunda efsanevi sürücülerle karşılaşabiliyor ve eşsiz deneyimler yaşayabiliyorsunuz. Gerçek bir ralli atmosferi sunan oyun mutlaka ilginizi çekecektir. Sizi saatlerce telefon başına kitleyebilecek özelliklere sahip olan oyunda gerçekten yarışıyor hissine de kapılabiliyorsunuz. M.U.D. Rally Racing oyununu mutlaka denemelisiniz.

M.U.D. Rally Racing oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR