Multi Level Car Parking Simulator 1.0.4 (ios)

Multi Level Car Parking Simulator

Multi Level Car Parking Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Multi Level Car Parking Simulator tamamen ücretsiz olarak sunulan ve eğlenceli yapısıyla öne çıkan bir araba park etme oyunu.

Multi Level Car Parking Simulator, adından da anlaşılabildiği gibi özellikle araba park etme simülasyonlarından keyif alanlara hitap ediyor. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda farklı park etme görevleriyle karşı karşıya kalıyor ve hepsini başarıyla tamamlamaya çalışıyoruz.

Multi Level Car parking Simulator'da kullanabileceğimiz üç farklı tipte araç bulunuyor. Hatchback, sedan ve eski Amerikan arabalarından birini seçerek oyuna başlayabiliyoruz. Oyunun en can alıcı noktalarından bir tanesi de görevler esnasında bize büyük sorun çıkartan trafik faktörü. Akan trafikte tamamlamaya çalıştığımız görevler esnasında epey ter döküyoruz. Neyse ki farklı kamera açılar var ve gerektiğinde istediğimiz gibi değişim yapabiliyoruz.

Simülasyon oyunlarının genelinde gördüğümüz kontrol mekanizmaları bu oyunda da mevcut. İster ekran üzerindeki butonları istersek de cihazımızı hareket ettirerek araçları kontrol edebiliyoruz. Kontrol düzeneğinin seçimi tamamen oyunculara bırakılmış.

Yetişkinlere hitap ettiği kadar çocuklara da hitap eden Multi Level Car Parking Simulator'da çocuk modları bulunuyor. Bunlar diğer bölümlere göre çok daha kolay bir seviyede. Eğer simülasyon oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Multi Level Car Parking Simulator'ı mutlaka deneyin.

YORUMLAR