Multiframe

Multiframe
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Multiframe sayesinde birden fazla fotoğrafı aynı karede buluşturup ilginç kolajlara imza atabiliyoruz.

Multiframe, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir kolaj oluşturma uygulaması olarak görev yapıyor. Pratik kullanım özellikleriyle öne çıkan bu uygulama, birden fazla fotoğrafı aynı karede estetik bir şekilde bir araya getirmemizi sağlıyor.

Uygulamanın sahip olduğu her özellik elbette ki sadaece kolaj oluşturma üzerine kurulu değil. Sunulan filtre ve fotoğraf efektleriyle çektiğimiz fotoğrafları çok daha ilgi çekici bir forma kavuşturabiliyoruz. Bunları yapmak ise birkaç dakikadan uzun sürmüyor. Sadece fotoğraflarımıza uyugn bir kolaj kalıbı seçmeli, kenarlıklara karar vermeli ve filtreleri eklemeliyiz.

Multiframe'de kullanıcılar seçtikleri fotoğrafları diledikleri gibi boyutlandırabiliyor ve üzerlerinde çeşitli ayarlamalar yapabiliyorlar. Bu şekilde fotoğraflarını olabilecek en mükemmel hale getirip o şekilde kaydetme fırsatı yakalıyorlar.

Uygulama üzerinde hazırlamış olduğumuz fotoğrafları daha sonra çeşitli sosyal medya platformları üzerinde paylaşabiliyoruz. Eğer siz de sık sık fotoğraf çekiyor ve çektiklerinizi daha şık bir hale getirmek istiyorsanız Multiframe'e göz atmalısınız.

YORUMLAR