My Boo 1.5 (ios)

My Boo

1.5
My Boo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Boo, iPhone ve iPad'leri üzerinde sanal pet beslemek isteyenlere özel geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir iOs oyunudur.

Android ve iOS cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz hayvan besleme oyunu olan My Boo'da, Boo isimli sevimli karakterin herşeyi ile ilgilenmeniz gerekmektedir. Besleme, giydirme, temizleme ve diğer tüm ihtiyaçları için Boo'ya yardım etmeniz gerekiyor.

İlginç bir stile ve heyecanlı oynanışa sahip olan My Boo'da, sevimli Boo'yu besledikçe günler içerisinde büyüdüğünü gözlerinizle görebilirsiniz. İstediğiniz şekilde giydirebileceğiniz Boo'ya farklı hareketler öğreterek tekrarlamasını isteyebilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden Boo ile yaşadığınız en güzel anları sosyal medya platformları üzerinde arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Boo'ya giydirbileceğiniz farklı kıyafet seçenekleri arasında en çok hoşunuza gidenleri seçebilirsiniz. Ayrıca Boo'ya yemesi için sebze, meyve, şeker ve pizza verebilirsiniz. Uyku vakti geldiğine Boo'yu yatağına götürerek uyutmanız gerekmektedir. Tüm bunları yaparken Boo'nun pislenmemesi için yıkmayaı unutmayın.

Diğer hayvan besleme oyunlarından farklı olarak My Boo'da, sevimli petinizin birde evi bulunuyor. Bu evi de kendi zevklerinize göre dekore edebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisindeki mini oyunları oynayarak da eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz.

Kendi hayvanınızı besleyerek büyütmek ve onla ilgilenmek istiyorsanız My Boo tam size göre bir oyundur. Oyunu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebilir ve hemen Boo ile tanışabilirsiniz.

YORUMLAR