Night at the Museum: Hidden Treasures

Night at the Museum: Hidden Treasures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Night At The Museum: Hidden Treasures bulmaca türü oyunlar oynamaktan keyif alan büyük küçük herkese hitap ediyor.

Night At The Museum, televizyon filmiyle büyük küçük herkesin beğenisini kazanan bir yapımdı. Şimdi ise bu eğlenceli film mobil cihazlarımızdaki yerini almaya hazırlanıyor. Bulmaca kategorisinde yer alan bu oyunu hem iPad hem de iPhone cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynama şansına sahibiz.

Oyundaki amacımız tıpkı diğer obje bulma oyunlarında olduğu gibi bölümler içine saklanmış olan nesneleri bulmak ve bölümleri bu şekilde tamamlamak. Bunu başarabilmek için son derece dikkatli olmamız ve ipuçlarını gözden kaçırmadan takip etmemiz gerekiyor. Oyunda farklı sergiler içerisinde obje bulmaya çalışıyoruz. Sergi temaları arasında Camelot, Mısır, Çin ve çok daha fazlası bulunuyor.

Night At The Museum: Hidden Treasures’a başladığımız zaman karşımıza keşfedilmeyi bekleyen bir müze çıkıyor. Bu müzede farklı temalar üzerine kurulmuş sergilerden birine tıklayıp obje bulma işlemine başlıyoruz. Ekranın alt kısmında bulmamız gereken nesneler listeli bir şekilde sunuluyor. Bunları buldukça listeden siliniyorlar. Hepsi bittiğinde ise bölümü tamamlamış oluyoruz.

Grafik olarak bu tarz bir oyundan beklenen kaliteyi fazlasıyla sunan Night At The Museum: Hidden Treasures’ı bu tarz oyunları oynamaktan keyif alan tüm kullanıcılara tavsiye ediyorum.

YORUMLAR