Ninja Time Pirates 1.0.5 (ios)

Ninja Time Pirates

Ninja Time Pirates
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    53

  • Üretici

    HappyGiant, LLC

Ücretsiz olarak sunulan Ninja Time Pirates'ta birbirinden ilginç silahlar ve teknolojiler kullanarak insanlığı korkunç sondan kurtarmaya çalışıyoruz.

Ninja Time Pirates ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir iOS oyunudur. Son derece orijinal ve enteresan bir yapıya sahip olan oyunda dünyanın geleceği için geçmişte savaşıyoruz. Elbette bunun için zamanda yolculuk gibi doğaüstü olaylara tanık olacağız.

Oyunun en iyi yanlarından birisi de karakter çeşitliliği. Farklı karakterlerin yer alması oyunun monotonlaşmasına engel oluyor. Ninja Time Pirates'ta 20 bölüm bulunmakta. Bu bölümlerin haricinde sınırsız saldırıların düzenlendiği savaş modunda da oynayabiliyoruz.

Bu tarz oyunlardan beklediğimiz gibi Ninja Time Pirates'ta da onlarca farklı upgrade seçeneği mevcut. Bu seçenekler ile düşmanlara karşı üstünlük elde edip bölümleri daha kolay bir şekilde tamamlayabiliriz. Yeri geldiğinde uzaylı tanklarını kaçırdığınız yeri geldiğinde yüksek teknoloji silahlarla düşman avladığınız oyunda detaylı grafikler kullanılmış.

Bilim kurgu ve stratejinin güze lbir karışımı olan Ninja Time Pirates'ı ücretsiz olarak indirebilir ve sınırsız aksiyonun tadını çıkartabilirsiniz.

YORUMLAR