Ninja Up! 1.1.0 (ios)

Ninja Up!

Ninja Up!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz beceri oyunudur.

Zıplama oyunları, 2000'lerin başlarında bilgisayarlarımızda Icy Tower ile yayılmaya başlamış, daha sonra mobil cihazlarımıza da sıçramış ve Doodle Jump ile popüler olmuş, çok eğlenceli ve zevkli bir oyun kategorisi.

Boş vakitlerinizde kafanızı boşaltmak ve bir şey düşünmeden eğlenmek için ideal olan bu zıplama oyunlarından bir diğeri de Gameloft tarafından geliştirilmiş ve biraz gölgede kalmış Ninja Up. Doodle Jump'a benzerlik gösteren oyun bir hayli eğlenceli.

iOS cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyunda amacınız, elbette benzerleri gibi en yükseğe kadar düşmeden zıplayarak ilerlemek. Fakat bu oyunda boş boş zıplamak yerine bazı engellerle de karşılaşıyorsunuz. Bu engelleri ve diğer ninjaları aşarak daha yükseğe çıktıkça daha fazla element sizi bekliyor. Oyun daha ilginç hale geliyor ve daha yüksek puanlar alıyorsunuz. Ayrıca bu oyunda farklı olarak hazır bir platforma değil, kendi elinizle çizdiğiniz iplerin üzerine zıplamanız gerekiyor.

2D pixel art grafikleri, retro tarz oyunları seven herkesin beğeneceğini düşündüğüm Ninja Up'ı herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR