odysee

odysee
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Odysee uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdaki fotoğraf ve videolarınızı hemen bulut depolama sunucularında yedekleyebilirsiniz.

Odysee uygulaması, devamlı olarak akıllı telefonlarına ve tabletlerine fotoğraflar indiren, çeken, videolar yükleyen veya indiren kullanıcıların deneyebilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulama sayesinde tüm fotoğraf, resim ve videoları cihazınızda bulundurmanıza gerek kalmıyor ve otomatik olarak hepsine bulut depolama servisi üzerinden erişebiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça basit bir arayüz sunan uygulama sayesinde fotoğraf ve videolar arasında geçişler yaparken pek zorlanacağınızı da sanmıyorum. Uygulama direkt olarak iOS cihazınızda çektiğiniz fotoğraf ve videoları kendi bulut sunucusuna aktarıyor ve bunların cihazınızın depolama alanında saklanmasına engel oluyor.

Bu sayede hem depolama alanınızın boşu boşuna dolmasını engelleyebiliyor, hem de fotoğraf ve videolarınızın her an her yerden erişilebilir olmasını sağlayabiliyorsunuz. Eğer sosyal ağlar üzerinden dostlarınızla bunları paylaşmak isterseniz kullanabileceğiniz butonlar da yine uygulama içerisinde yer alıyorlar.

Odysee'nin çalışması esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmadık ancak uygulamanın doğru şekilde fonksiyonunu devam ettirebilmesi için Wi-Fi veya 3G bağlantıya sahip olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Fotoğraf yedekleme ve saklama işlemleri için göz atmadan geçmemeniz gerekenler arasında yer alıyor.

YORUMLAR