Online Soccer Manager 3.0.2 (ios)

Online Soccer Manager

Online Soccer Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

 • TOPLAM İNDİRME

  935

 • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Online Soccer Manager, Türkçe dil destekli futbol menajerlik oyunudur.

Dünyanın en çok oynanan futbol menajerlik oyunlarından Online Soccer Manager’ın iOS sürümüdür. İster iPhone’unuzdan isterseniz de iPad’inizden oynayabileceğiniz oyun, tamamen ücretsiz ve Türkçe.

4 milyon kullanıcısı ile oldukça popüler olan Online Soccer Manager, basit ve öğrenmesi kolay menülere sahip tek sezonluk bir menajerlik oyunu. Her sezon başka bir takımı şampiyonluğa taşımak için mücadele etmelisiniz. Kadronuza en uyumlu dizilişe karar vermeli ve rüya takımınızı oluşturmak için yeni oyuncular keşfetmeli ve takımınıza dahil etmelisiniz. Hedefiniz sadece şampiyonluğu kazanmak değil, aynı zamanda aynı ligde yer aldığınız arkadaşlarınızla kıyasaya mücadele etmek ve en iyi menajer olduğunuzu göstermek.

Futboldan zevk alan herkesin beğenerek oynayacağı Online Soccer Manager oyununda oyunucu satın almadan taktik ayarlamaya, antrenman düzenlemekten oyuncularınızı geliştirmeye kadar takımınızı üst sıralara hatta şampiyonluğa taşımada etkili olan birçok seçenek mevcut. Tabii ki menajerlik oyunlarının olmazsa olmazlarından maç sonuçları ve detaylı istatistikleri, fikstür, puan durumu, haftanın maçları da oyunda yer alıyor. Antrenörler ve oyuncuları tedavi edecek doktor kiralama, casus kiralayarak rakibin taktiğini öğrenme, gizli antrenmanlar düzenleme gibi farklı seçeneklerin sunulması oyunu daha da eğlenceli kılıyor.

Tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz Türkçe bir menajerlik oyunu arıyorsanız Online Soccer Manager, iyi bir seçim olacaktır.

Online Soccer Manager Özellikleri:

 • Dünya genelindeki en iyi oyuncuları satın alın ve takımınıza dahil edin.
 • Taktiğinizi, dizilişinizi, kadronuzu ayarlayın.
 • Oyuncularınıza antrenman yaptırarak yeteneklerini geliştirin.
 • Önemli maçlar için gizli antrenmanlar düzenleyin.
 • Detaylı maç istatistiklerini içeren maç sonuçlarını görüntüleyin.
 • Takımınızın ligdeki durumunu, oynayacağı maçları takip edin.

YORUMLAR