Operation Dracula 1.0.1 (ios)

Operation Dracula

Operation Dracula
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Operation Dracula mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz klasik tarzda bir uçak savaşı oyunudur

Operation Dracula eğer 80'li yıllarda oynadığınız klasik shoot-em up türündeki oyunları özlüyorsanız size büyük eğlence sunabilecek bir mobil uçak savaşı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Operation Dracula'da dünyayı tehdit eden düşmanlarla savaşan kahramanları yönetiyoruz. 3 farklı kahramandan birini seçerek başladığımız oyunda yüksek teknoloji ile üretilmiş savaş uçağımıza atlıyoruz ve gökyüzüne açılarak düşman savaşçılarıyla ve komutanlarıyla çarpışıyoruz. Oyun boyunca farklı mekanlarda fakrlı düşman türleri ile savaşmaktayız. Ayrıca bölüm sonu canavarları oyundaki tansiyonu yükselterek bize bolca heyecan sunuyor.

Operation Dracula atari salınlarında oynadığımız retro oyunların atmosferini başarılı bir şekilde canlandırıyor.  Renkli 16 bit grafikler ve Japon arcade oyunlarına özgü müzikler bu atmosferin önemli bir parçası.

Operation Dracula 2 boyutlu grafiklere sahip olan bir oyun. Ekranda dikey olarak ilerleyen uçağımızın karşısına sürekli yeni düşmanlar geliyor ve bölümü tamamlayarana kadar düşman ateşinden kaçıyoruz ve düşmanları yok ediyoruz. Kuşbakışı kamera açısıyla kontrol ettiğimiz uçağı yönetmek oldukça kolay. Civcivli savaş sahnelerine sahip bu tür shoot-em up oyunlarını seviyorsanız Operation Dracula'yı kaçırmayın.

YORUMLAR