Paranormal Escape 1.0 (ios)

Paranormal Escape

1.0
Paranormal Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paranormal Escape, paranormal olaylarla ilgilendiğiniz sürükleyici bir kaçış oyunu ve hem iPhone hem de iPad ile uyumlu.

Paranormal Escape, doğaüstü varlıkların cirit attığı bir dünyada gizemleri çözmeye çalıştığımız bir kaçış oyunu ve hem iPhone hem de iPad cihazlarda rahatlıkla oynanabilecek şekilde tasarlanmış. Ücretsiz olarak indirebildiğimiz ve cihazda fazla yer kaplamayan kaçış oyununda hayaletlerin, uzaylıların, canavarların izlerini taşıyan odalara giriyoruz.

Gizemli kaçış oyununda olayları çözmek için can atan korkusuz bir ajanının yerine geçiyoruz. Genç ve deneyimsiz olduğumuzdan ilk olayımızda bizden daha deneyimli, hayatını gizem çözmeye adamış bir ajandan yardım alıyoruz. İlk bölümde olayların çözümüne getiren ipuçlarını nasıl bulacağımızı ve ne şekilde kullanacağımızı öğreniyoruz. Bu yüzden ilk aşama biraz sıkıcı lakin ilerleyen bölümlerde mekanların dolayısıyla objelerin değişmesiyle birlikte sıkıcılık yerini sürükleyiciliğe bırakıyor. Odaların farklı yerlerine konulmuş nesneleri ortaya çıkartarak envanter çantamıza atıyoruz ve mini lakin kafa karıştıran bulmacaları çözmek için kullanıyoruz. Oyun bu şekilde ilerliyor ve sona geldiğimizde oyunun başında çıkan ajanın “bravo” notu ile karşılaşıyoruz.

İlk 10 leveli ücretsiz olarak oynayabildiğimiz oyunun zorluk düzeyi süper ayarlanmış diyebilirim. Gizli nesneleri bulmak, ipuçlarını birleştirip bulmacaları çözmek çok zor değil. Hatta sıkı bir odadan kaçış oyuncu iseniz oyunu bitirmeniz 20 dakikanızı almayacaktır. Kafa patlatmanıza rağmen geçemediğiniz bölümlerde videolu çözümü gösteren ipucundan yardım alabilirsiniz lakin oyunun zevkini kaçırdığından tavsiye etmem.

Müzikleri ile de dikkat çeken paranormal temalı kaçış oyununu kesinlikle oynamanızı isterim.

YORUMLAR