PegGoo Pop

PegGoo Pop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PegGoo Pop, iPhone ve iPad cihazlarımıza ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir beceri ve bulmaca oyunu kombinasyonu.

PegGoo Pop, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir bulmaca ve beceri oyunu karışımı olarak düşünülebilir. Oyunda ekranın üst kısmında konumlandırılmış bir top fırlatıcının kontrolünü ele alıyor ve bölümleri en fazla puanla bitirmeye çalışıyoruz.

Oyunda başarılı olabilmek için nişan alma yeteneklerimizin gelişmiş olması gerekiyor. Elbette nereye nişan almamız gerektiği konusunda da mantıksal çıkarımlar yapmamız şart. Bu özellikleri ile PegGoo Pop'un hem bulmaca hem de beceri oyunu dinamiklerini bir araya getirdiğini söyleyebiliriz.

PegGoo Pop'daki temel amacımız fırlattığımız top ile bölümlere serpiştirilmiş olan puanları toplamak ve en altta yer alan kaselerin içine girmek. Bu kaselerden hangisinin puanı daha yüksekse ona girmeye çabalıyoruz.

Gelişmiş fizik motoruyla beğenimizi kazanan oyunda topun sekme animasyonları başarılı bir şekilde ekrana yansıtılıyor. Buna ek olarak grafikler de bu tarz bir oyundan olan beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Açıkçası oyunda sunulan modellemelerin aşırı sevimli olması sebebiyle ilk başlarda çocuklara hitap ettiğini düşünmüştük fakat oynadıkça hedef kitlesinin her yaştan oyunsever olduğunu anladık. İlk bölümler aşırı kolay olsa da git gide artan zorluk seviyesi işimizi epey zorlaştırıyor.

Sonuç olarak PegGoo Pop, uzun süre oynanabilecek eğlenceli bir oyun. Ücretsiz olması da en büyük avantajı. Eğer bulmaca ve beceri oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız PegGoo Pop iyi bir tercih olacaktır.