Pet Shop Story 1.1.4 (ios)

Pet Shop Story

Pet Shop Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pet Shop Story, kendi shopunuzu işleterek gelen müşterilerin isteklerini yerine getireceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunu.

Pet Shop Story, kedi, köpek, kuş vb. evcil hayvanlar bulunan pet shopun işletmesini yaparak zamanla büyütmeye çalışacağınız ve baştan aşağı kendiniz dekore edeceğiniz keyifli bir iOS oyunu. iPhone ve iPad sahiplerine ücretsiz olarak sunulan oyun özellikle hayvan severlere ve çocuklara hitap ediyor.

Kendi pet shopunuzda bakacağınız farklı evcil hayvan türlerini eşleştirerek yeni tür hayvanlar ortaya çıkarabildiğiniz Pet Shop Story'de dükkanın dekorasyonu tamamen size ait. Müşterilerinizin gezinebilmesi ve memnun kalması için en şekilde düzenlemeniz gerekiyor.

Yüzlerce çeşit hayvanın bulunacağı per shop oyununu küçük yaştaki çocuklarınız ile birlikte oynayarak hem eğlenmelerini sağlayabilir, hem de onlara hayvan sevgisi aşılayabilirsiniz. Belirli aralıklar ile güncellenen oyuna düzenli olarak yeni hayvan türleri ekleniyor ve dükkana koyabileceğiniz dekorasyon farklılıkları getiriliyor.

Tamemen ücretsiz olarak sunulan oyunun içerisindeki mağazadan kristal alarak bazı işlemleri hızlandırabiliyorsunuz. Fakat oynamak için herhangi başka bir ücret ödemenize gerek yok. Dükkana gelen müşterilerin isteklerini yerine getirerek para kazanıp, pet shopunuzu çok daha fazla büyütmeye çalışacağını oyunu iPhone ve iPad'lerinize indirerek mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR