Phamera.

Phamera.
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şık görünen arayüzü ve onlarca farklı özelliği ile kullanıcılara fotoğraflarını diledikleri gibi düzenlemelerine imkan tanıyan Phamera. tamamen ücretsiz olarak indirilebilir.

Phamera. kapsamlı özellikleri ve şık görünen özellikleri ile ilgi çeken bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Uygulamanın en büyük artılarından biri, kullanıcıları özgür bırakması ve belirli kalıplar içerisine sokmamasıdır.

Sade ve şık tasarlanmış araüzde sunulan fonksiyonları kullanarak fotoğraflarınıza farklı efektler ve filtreler ekleyebilirsiniz. Bunun haricinde ton ayarları, doygunluk ve kontrast ayarı gibi pek çok bileşen üzerinde de kişiselleştirmeler yapabilirsiniz. Sepya, siyah-beyaz ve gölge gibi farklı özelliklere sahip filtrelere sahip olan Phamera. ile yarattığnız fotoğrafları sosyal medya kanalları üzerinden paylaşabilirsiniz. Bu özellik uygulamaya entegre halde sunulmakta ve paylaşım yapmak için uygulamadan çıkmak zorunda değilsiniz.

Filtreler ve ton ayarlamaları haricinde uygulama aynı zaman metin ekleme özelliği de sunmakta. Bu özelliği kullanarak fotoğraflarınıza kişisel yazılar ekleyebilir, duygu ve düşüncelerinizi daha efektif bir şekilde aktarabilirsiniz.

YORUMLAR