Photo2Collage 4.0 (ios)

Photo2Collage

4.0
Photo2Collage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo2Collage uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca fotoğraf kolajları hazırlayabilirsiniz.

Photo2Collage uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca fotoğraf kolajları hazırlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi ve oldukça güzel sonuçlar verdiğini söyleyebilirim. Pek çok kullanıcı sosyal ağlardan daha kolay bir şekilde paylaşmak için fotoğraflarının kolajlarını hazırlamayı tercih ediyor ve böylece tek bir seferde pek çok anıyı, hatırayı paylaşmak mümkün hale geliyor.

Uygulamayı kullanarak birden fazla fotoğrafı tek bir fotoğrafta bir araya getirmek istediğinizde, dilediğiniz gibi özel arkaplanlar ekleyebilir ve böylece boş bir arkaplan yerine çok daha etkileyici bir görünüm elde edebilirsiniz. Her bir fotoğrafın kendine özel bir görünüme kavuşacak olması ise tabii ki değişik arkaplanların artılarından bir tanesi.

Uygulamada isterseniz hali hazırda cihazınızda bulunan galerileri kullanarak bir kolaj oluşturabilir, dilerseniz de direkt yeni fotoğraflar çekmeye başlayabilir, daha sonra bunları kolaj haline getirebilirsiniz. Tüm operasyonlar tamamlandıktan sonra sosyal ağlar üzerinden kolajlarınızı paylaşabilmeniz için gereken araçlar da uygulamada bulunuyor.

Photo2Collage'ın arayüzü çok kolay bir kullanıma sahip ve kurar kurmaz hemen kolajları hazırlamaya başlayabiliyorsunuz. Uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak hem reklamlardan kurtulabilir hem de HD fotoğraf hazırlama ve daha fazla özelliğe de kavuşabilirsiniz.

YORUMLAR