PhotoLoco 1.2 (ios)

PhotoLoco

1.2
PhotoLoco
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PhotoLoco ile fotoğraflarınızı daha eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz

PhotoLoco kullanıcılara fotoğraflarına eğlenceli fotomontajlar yapma imkanı sunan ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulama olan PhotoLoco sayesinde iOS cihazımızda kayıtlı olan fotoğraflarımızı kullanarak bu fotoğraflara ilginç nesneler ekleyebiliyoruz. Uygulama içerisinde 25 kategori altında 1500 farklı fotomontaj seçeneği yer alıyor ve kullanıcılara fotoğraflarını diledikleri gibi düzenleme imkanı veriliyor.

PhotoLoco kullanarak fotoğraflarınıza ilginç şapkalar, komik gözlükler, ağız, yüz, göz modifikasyonları, bıyıklar ve sakallar, dövmeler, çeşitli hayvanlar, patlamalar ve çiçekler gibi çeşitli öğeler ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca çeşitli metinler ekleyerek fotoğrafları zenginleştirebilmeniz de mümkün. PhotoLoco fotoğraflarınızı ilginç çerçeveler içerisine yerleştirmenize de olanak sağlıyor.

PhotoLoco ile hazırladığınız fotoğrafları iOS cihazınıza kaydedebileceğiniz gibi uygulama içerisinden Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarınız üzerinden veya e-posta yoluyla paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR