PhotoString

PhotoString
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PhotoString, iOS cihazlarınız üzerinde kullanarak fotoğrafları birleştirebileceğiniz basit bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

PhotoString, bir çok gerekli araç ve düzenleme yeteneğine sahip olan basit bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Uygulama fotoğrafları hızlı ve kolayca düzenleyebilmek isteyen kullanıcılar için geliştirilmiştir. AppStore üzerinde aynı kategoride binlerce uygulamasına rağmen bu uygulamaların bir çoğu modern bir arayüz ile fotoğraflarınızı kolayca düzenleyebilmenizi sağlamamaktadır.

Özellikler:

  • 4 Farklı stil
  • Fotoğraflarınız ekleyeceğiniz başlıklar için kullanabileceğiniz 57 farklı yazı türü
  • Fotoğrafları 4 farklı çözünürlükte kaydetme
  • Sosyal medya entegrasyonu
  • Sınırsız kullanım

Uygulamayı kullanarak fotoğraflarınızı dikey olarak birleştirebilirsiniz. İstediğiniz kadar fotoğrafı seçerek birleştirebileceğiniz uygulama üzerinde düzenleme işlemleriniz bittikten sonra fotoğraflarınızı popüler sosyal medya platformları olan Facebook, Twitter ve Tumblr üzeirnde paylaşabilir yada dilerseniz e-posta ile arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Fotoğrafları birleştirmenizi ve düzenlemenizi sağlayan PhotoString'i iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR