Phraseboard Keyboard 2.0 (ios)

Phraseboard Keyboard

2.0
Phraseboard Keyboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Phraseboard Keyboard, sık kullandığınız cümleleri eklemenize izin veren üçüncü parti klavye uygulamasıdır.

Phraseboard Keyboard, iPhone ve iPad’lerinde sık mesajlaşan kişilere büyük kolaylık sağlayan bir üçüncü parti klavye uygulamasıdır. iOS 8 için sunulan ve kullanıcının varsayılan klavyesi yerine geçebilen üçüncü parti klavyelerinden oldukça farklı bir kullanım sunan uygulama tamamen ücretsiz olarak geliyor.

iOS 8 güncellemesini almış tüm iPhone ve iPad’lerle uyumlu olan Phraseboard Keyboard, adından da anlayacağınız üzere sık kullandığınız cümleler oluşturup bunları mesajlaşma anında kullanımınıza izin veriyor; böylelikle de mesaj yanıtlamayı daha kolay ve hızlı hale getiriyor. Gerek iş arkadaşlarınızla gerekse de arkadaşlarınızla konuşurken en çok kullandığınız cümleleri bu uygulama aracılığıyla oluşturuyor, tek dokunuşla karşınızdaki kişiye yanıt veriyorsunuz.

Phraseboard Keyboard uygulamasına kaydettiğiniz her cümle iCloud hesabınıza otomatik olarak yedekleniyor. Senkronizasyon işlemi ardından iPhone’unuzda oluşturduğunuz cümleler iPad’inize aktarılmış oluyor.

Günlük hayatta en çok kullandığınız cümleleri klavyenize eklemenize izin veren Phraseboard Keyboard, üçüncü parti bir klavye uygulaması olduğundan, klavyeyi ekledikten sonra tam erişim iznini aktif etmeniz gerekiyor.

Not: iOS 8 için sunulan üçüncü parti klavyeleri nasıl yükleyeceğinizi "iOS 8 için En İyi 5 Klavye Uygulaması" blogumuzdan öğrenebilirsiniz.