Picpal

Picpal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Picpal uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan dostlarınızla selfie kolaj fotoğrafları oluşturabiliyorsunuz.

Picpal uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının arkadaşlarıyla birlikte selfie kolajları hazırlamalarına olanak tanıyan ücretsiz ve sosyal bir fotoğraf düzenleme ve kolaj yapma uygulaması diyebilirim. Hem çok sayıdaki işlevi hem de kolay kullanımı sayesinde Picpal'a alışmakta pek de zorluk çekmeyeceğinizi söylemek mümkün. Dilerseniz uygulamanın işlevlerine biraz daha detaylı bir bakış atalım.

Picpal'ı kullanırken arkadaşlarınızı uygulamanın içerisinden arkadaş olarak ekliyorsunuz ve daha sonra bir kolaj oluşturuyorsunuz. Fakat bu kolaja davet ettiğiniz kişilerin yerleri ilk başta boş oluyor ve sizin gönderdiğiniz daveti gördüklerinde kendi fotoğraflarını oraya yerleştiriyorlar. Böylelikle herkes fotoğraf kolajınıza kendi özçekim fotoğraflarını eklediğinde kolaj tamam hale geliyor ve herkesle paylaşabiliyorsunuz. Tabii ki tüm bu işlevlerin verimli bir şekilde çalışması için internet bağlantınızın da aktif olması gerekiyor.

Kolajlarınızı hazırladıktan sonra uygulamanın kendi içerisinde yer alan filtre ve efektleri kullanarak hiç zorlanmadan en güzel görünümü elde etmeniz de mümkün. Her ne kadar pek çok diğer fotoğraf düzenleme uygulaması kadar geniş seçenekler barındırmasa da, hem selfie hem de kolaj yapma kabiliyetlerinin üzerine sunduklarının yeterli olduğunu unutmamak lazım.

Tüm işlemler tamamlandığında fotoğraflarınızı hem Picpal'ın kendi ağı üzerinden paylaşmanız hem de dostlarınızla diğer sosyal ağlardan paylaşmanız mümkün oluyor. Dilerseniz paylaşımları silmek veya yeniden düzenlemek gibi imkanlar da Picpal'ın sunabildikleri arasında. Yeni bir selfie kolajı yapma uygulaması arayanlar kesinlikle denemeden geçmesinler derim.