Pillboxie 2.7.1 (ios)

Pillboxie

Pillboxie
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pillboxie, ilaçlarınızı zamanında ve düzenli almanız için size yardımcı olacak olan yararlı ve kullanışlı bir iOS uygulamasıdır.

Düzenli olarak ilaç almanız gerekiyorsa ve ilaç saatlerinizi hatırlamakta zorlanıyorsanız, Pillboxie uygulamasını kullanarak kendinize yardımcı olabilirsiniz. iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız ile birlikte kullanabileceğiniz uygulama sayesinde hiç bir ilacınızın saatini kaçırmazsınız.

Oldukça modern ve şık bir tasarıma sahip olan Pillboxie, ilaç saatlerinizi düzenli olarak takip etmenizi ve vakti geldiğinde ilaçlarınızı almanızı sağlıyor. Kullanmak için herhangi bir internet bağlantısı gerekmeyen uygulama sayesinde sahip olduğu ajanda ve hatırlatıcı özellikleri ile size yardımcı oluyor.

Uygulamanın en güzel özelliği ise, kullanıcıların ilaçları hakkındaki düzenlemeleri farklı renk ve türlerde seçerek kendi isteklerine göre ayarlayabilmeleri. İlaçlarınızı daha kolay tanıyabilmek için onlara farklı renkler verebilirsiniz. Keskin grafiklere sahip olan uygulama sahip olduğu dizayn ile kendini oldukça kaliteli gösteren uygulamalar arasına sokmayı başarıyor. İlaç vakitleriniz geldiğinde size bildirim göndererek haberdar olmanızı sağlıyor. Ayrıca bildirimlerinizin ses efektlerini kendiniz düzenleyebilirsiniz.

Ücretli bir uygulama olan Pillboxie ile ilaç vakitlerinizi unutmamak ve ilaç kullanımınızı eğlenceli hale getirmek mümkün. Sizde düzenli olarak ilaç kullanıyorsanız, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde Pillboxie uygulamasını kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR