Pirates of Everseas 2.1.0 (ios)

Pirates of Everseas

Pirates of Everseas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pirates of Everseas, iPhone ve iPad'inizde oynayabileceğiniz ücretsiz ve de Türkçe korsan temalı strateji oyunu.

Pirates of Everseas, hem denizde hem de karada üstünlük kurup kendi imparatorluğunuzu yaratabileceğiniz bir korsan oyunu. iPhone ve iPad’inize ücretsiz indirebileceğiniz oyunda bir yandan güçlü gemilerden oluşan filonuzla denizlerde korsan gemilerini batırmanın keyfini sürerken, diğer yandan topraklarınızın sınırlarını genişletmeye çalışacaksınız. İki tarafta da hakimiyeti sağlamak için etkili stratejiler belirlemek durumundasınız.

iOS platformunda yeni karşımıza çıkan korsancılık oyununda hem karaya ayak basıyor, hem de denizlere açılıyorsunuz. İki tarafta da varlığınızı hissettirmeniz gerekiyor. Güçlü şehir kurmak için öncelikle denizlerde üstünlük kurmanız gerekli. Bunun için filonuzu kuruyor ve çeşitli silahlarla donattığınız gemileri (gemileri özelleştirmeniz mümkün.) korsan gemilerin üzerinize sürüyoruz. Bir yandan gemileri batırmak için mücadele ederken diğer yandan gemilerdeki kaynakları kendi gemilerinize aktarmaya çalışıyorsunuz. Eğer bu kaynaklar az geldiyse, denizin altına inip araştırma yapma şansına da sahipsiniz. Denizde olan mücadeleniz bittiğinde ise karaya dönerek şehrinizi elde ettiğiniz hazinelerle geliştirmeye başlıyorsunuz. Tabii ki şehrinizin gelişmesini istemeyen konuklarınız da olacak. Onlarla da mücade etmek durumundasınız.

Pirates of Everseas de diğer tüm strateji oyunları gibi yavaş ilerliyor. Savaş esnası ne olduğu anlamayacağınız kadar hızlıyken, birimleri üretmek tam bir işkence. Tabii ki gerçek parayla altın alıp gelişim sürecini hızlandırma şansınız var.

Pirates of Everseas, Türkçe olarak oynanabilen nadir korsan – deniz oyunlarından biri. iPhone ve iPad cihazınız için tek başınıza ve çevrimiçi oynayabileceğiniz korsan temalı strateji oyunu arıyorsanız indirip bir göz atın derim.

YORUMLAR