Pixel Survival 1.0 (ios)

Pixel Survival

1.0
Pixel Survival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixel Survival mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunudur

Pixel Survival retro tarza sahip renkli 8 bit grafikleri heyecanlı bir macerayla birleştiren bir mobil hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Pixel Survival'da bizi birmek bilmeyen bir hayatta kalma mücadelesi bekliyor. Oyunda temel olarak ne kadar uzun süre hayatta kalabileceğimizi sergilemeye çalışıyoruz. Bu iş için de gece ortaya çıkan canavanarlarla savaşmamız ve kendimizi korumamız gerekiyor.

Pixel Survival'ın oyun yapısı bize Minecraft'ı andırıyor. Fakat bu sefer 2 boyutlu bir dünyaya konuk oluyoruz. Oyunda karşımıza çıkan tehditlerle ve canavarlarla savaşabilmek için hangi yolu izleyeceğimizi biz belirlemekteyiz. Dilersek tuzaklar kurup düşmanlarımızı avlayabiliyor, dilersek güçlü silahlar yaparak kahramanımızın savunma gücü artırıyoruz.

Pixel Survival'da bir crafting sistemi de yer almakta. OYunda kendi silahlarımızı ve tuzaklarımızı inşa etmemiz gerekiyor. Bu iş için kaynak toplamamız gerekli. Kazmamızı kullanarak taşları ve madenleri çıkarabiliyoruz. Baltamızla da ağaç keserek odun toplayabiliyoruz.

YORUMLAR