Pixer

Pixer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad'inizi kullanarak fotoğraflarınızın oylanmasını ve en iyi fotoğrafınızın seçilmesini sağlamak için Pixer'i kullanmanız yeterli.

Pixer uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının başkalarının fotoğraflarına oy verebilmek ve kendi fotoğraflarının oylanmasını sağlamak için kullanabilecekleri ücretsiz ve kullanımı kolay uygulamalar arasında yer alıyor. Özellikle diğer sosyal ağlarda hangi fotoğraflarını kullanmak istediklerine karar veremeyenlerin tercih edebilecekleri uygulama, oldukça yoğun bir kullanıcı kitlesine sahip ve böylece en iyi fotoğraflarınızı belirlemenize olanak tanıyor.

Cihazınızın hem kendi kamerasını kullanabilmenize imkan veren uygulama aynı zamanda galerilerinizde yer alan fotoğrafları paylaşmaya da izin veriyor. Çok fazla bir arayüz öğesi barındırmayan uygulama, fotoğrafınız paylaşılır paylaşılmaz diğer kullanıcılara sunuyor ve verilen oylara göre ne kadar iyi bir fotoğraf çektiğinizi anlayabiliyorsunuz.

Dilerseniz diğer kullanıcıların fotoğraflarını oylayarak siz de onların en iyi fotoğraflarını belirlemelerine yardımcı olabilirsiniz. Eklediğiniz fotoğraflarınızı dilediğiniz zaman silme şansı da elbette mevcut. Diğer üyeleri arkadaşınız olarak ekleyebilme seçeneği sayesinde onların paylaştıklarına çok daha hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Tüm fotoğraflarınızın aldığı oyları genel olarak tek bir ekranda görebiliyorsunuz ve böylece tek tek fotoğrafları kontrol etmek zorunda kalmıyorsunuz. Sık sık profil fotoğraflarını belirlemek isteyenler ancak güzel bir fotoğraf bulamadığını düşünenlerin faydalanabileceğine inanıyorum. Kullanım sırasında herhangi bir çökme yaşatmayan ya da yavaşlığa neden olmayan uygulamayı denemenizi öneriyorum.