Pocket Rally Lite 1.2.2 (ios)

Pocket Rally Lite

Pocket Rally Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Rally, sürekli güncellemelerle yeni araba ve pistlerin eklendiği kaliteli bir ralli oyunudur.

iPhone ve iPad’inizde hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz  Colin McRae Rally ayarında bir oyun arıyorsanız Pocket Rally bu arayışınıza son verecektir.

Etkileyici grafikler, gerçeğe yakın araba fizikleri, kolay kontrol sistemini bir arada sunan bu ralli oyununda her biri farklı sürüş tekniği gerektiren ve farklı pistlere göre dizayn edilmiş 8 efsanevi ralli arabası, harika manzaralara sahip 8 yarış pisti (Asfalt, çakıl, çim, buzlu) ve yeni araba / pistlerle tanışmanızı sağlayan meydan okuma yarışları yer alıyor.

Oyun içerisinde ayarlanabilir üç farklı kamera açısında, üç farklı kontrol sistemini kullanarak yarışmanıza izin veren Pocket Rally, kapışma modunun yanı sıra mobilde ilk kez ralli oyunu oynayanların kendilerini geliştirebilmelerine imkan tanıyan tekli yarış modu da sunuyor.

Hem araba hem de çevre modellemelerinin üst düzeyde tutulduğu oyun sürekli güncellemelerle yeni özellikler kazanmakta. 1.2.2 sürümü ile birlikte 4 yeni araba, 2 yeni pist, 35 yeni meydan okuma serisi eklendi ve grafik / araba fiziklerinde iyileştirmelere gidildi.

YORUMLAR