Potion Pop

Potion Pop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Potion Pop eşleştirme oyunlarından hoşlananlara kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor.

Potion Pop, eşleştirme oyunlarına ilgi duyan iPhone ve iPad cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabilecekleri oyunlardan bir tanesi. Renkli ve canlı görünen grafikleriyle beğenimizi kazanan bu oyundaki temel amacımız aynı şekle sahip olan objeleri yan yana getirerek onları yok etmek.

Candy Crush benzeri bir oyun olan Potion Pop'ta adından da anlaşılabileceği gibi eşleştirmemiz gereken objeler iksirlerden oluşuyor. Parmağımızı bu iksirlerin üzerinde hareket ettirerek yerlerini değiştirebiliyoruz. Her ne kadar en az üç tane eşleştirmemiz öngörülüyor olsa da ne kadar fazlasını bir araya getirebilirsek o kadar fazla puan alıyoruz.

Diğer eşleştirme oyunlarında gördüğümüz gibi bu oyunda da zorlu zamanlarda kullanabileceğimiz bonuslar bulunuyor. Oyundaki performansımıza göre kazanabileceğimiz bu bonuslar sayesinde tek seferde çok sayıda iksiri ortadan kaldırabiliyoruz.

Oyunda toplamda 200 bölüm bulunuyor ve zorluk seviyesi her bölümde biraz daha artıyor. Oyunun genel kalitesini destekleyen grafikler üç boyutlu tasarımlara sahip. Bize kalırsa Potion Pop'ın en önemli özelliklerinden birisi üç boyutlu grafikler ve eşleştirmeler sırasında ortaya çıkan animasyonlar.

Kaliteli ve ücretsiz bir eşleştirme oyunu arıyorsanız Potion Pop'a mutlaka göz atın. Son zamanlarda karşılaştığımız en iyi eşleştirme oyunlarından birisi.

YORUMLAR