Priime 1.0 (ios)

Priime

1.0
Priime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Priime, iOS cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz, tamamen profesyoneller tarafından hazırlanmış bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

Priime, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde, fotoğraflarımızı ilgi çekici bir hale getirmek amacıyla kullanabileceğimiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Priime'da onlarca farklı filtre seçeneği bulunuyor. Uygulamada sunulan filtrelerin en önemli özelliği ise tamamının profesyonel fotoğrafçılar tarafından hazırlanmış olması.

Uygulamanın genel kullanım yapısı aynı kategoride yer alan birçok uygulama ile benzerlik gösteriyor. Daha önceden çekmiş olduğumuz veya o an çektiğimiz fotoğrafa, sunulan filtrelerden zevkimize hitap edeni uygulayabiliyoruz. Sunulan filtreler ekranın hemen alt bölümünde yer alıyor. Bunlar arasında kolayca geçiş yapabiliyoruz.

Filtrelere ek olarak çeşitli ayarlamaları da yine bu ekran üzerinden gerçekleştirebiliyoruz. Açıkçası bazı ayarların kullanıcılara bırakılmış olması iyi bir karar olmuş. Bu sayede belli bir noktaya kadar kendi tarzımızı yansıtma şansına sahip oluyoruz.

Priime üzerinde oluşturulan fotoğraflar, kalite kaybına uğratılmadan çözünürlükleri tamamen korunarak kaydediliyor. 36 megapiksele kadar destek sunulduğunu da hatırlatmadan geçmeyelim.

Fotoğraf düzenleme uygulamalarında denk geldiğimiz sosyal paylaşım seçenekleri Priime'da da mevcut. Oluşturduğumuz fotoğrafları Facebook, Instagram ve Twitter gibi kanallar üzerinden takipçilerimizle paylaşabiliyoruz.

YORUMLAR