ProShot 2.5.2 (ios)

ProShot

ProShot
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ProShot eğer mobil cihazınızı kullanarak profesyonel kalitede fotoğraflar ve videolar çekmek istiyorsanız işinize yarayacak bir kamera uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz en detaylı ve zengin özelliğe sahip kamera uygulamaları arasında yer alan ProShot iOS cihazınızı tıpkı bir DSLR kamera gibi kullanmanıza imkan tanıyor. Kullanıcılar uygulama ile hazır ayar kalıplarını kullanarak kolayca kaliteli fotoğraflar çekebilecekleri gibi kendi ayar kalıplarını oluşturabiliyorlar ve birçok farklı özelliği değiştirerek ihtiyaçlarına uygun bir şekilde fotoğraf ve video çekebiliyorlar.

ProShot ile klasik 16:9, 4:3 ve 1:1 gibi en - boy oranlarında fotoğraf çekebilirsiniz. Bunun yanında kendinizin belirleyeceği en - boy oranlarını kullanabilir ve özel fotoğraflar çekebilirsiniz. Tam çözünürlüklü seri çekim, timelapse, zamanlayıcı gibi çekim modlarını kullanabilir, pozlama, ISO değerlerini değiştirebilirsiniz. Uygulama odaklama oranını belirlemenize de olanak veriyor.

ProShot ile beyaz dengesini ayarlayabilirsiniz. Uygulamada yer verilen ışık ölçer ile doğru ayarlamalar yapabilmeniz daha kolay hale geliyor. Eğer fotoğraflara zoom yapacaksanız b işi tek parmağınızla gerçekleştirebiliyorsunuz.

ProShot video çekimlerinde çözünürlüğü, saniyedeki kare hızını (frame rate) belirlemenize, çekim sırasında zoom yapabilmenize ve fotoğraf yakalayabilmenize, video ışığını ayarlanabilmenize aracı oluyor.