Pursuit of Light 1.0.1 (ios)

Pursuit of Light

Pursuit of Light
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pursuit of Light, iOS kullanıcılarına benzersiz bir macera oyunu deneyimi sunuyor.

Pursuit of Light, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir macera oyunu olarak öne çıkıyor. İlginç bir oyun atmosferine sahip olan oyun, hayali bir evrende geçiyor ve oyunculara masalsı bir deneyim yaşatıyor.

Oyunda kendi hayal dünyasını yaşayan küçük bir kız çocuğunu yönlendiriyoruz. Nihai amacımız ışığı bulmak ve bu sonsuz rüyadan kurtulmak. Kulağa ilginç geliyor değil mi? Buraya kadar her şey mükemmel fakat karşımıza tuzaklar ve engeller çıkmaya başlayınca anlıyoruz ki Pursuit of Light hem reflekslerimizi hem de becerilerimizi sonuna kadar sınayacak özellikler içeriyor.

Pursuit of Light'ta birbirinden zorlu 80 bölüm bulunuyor ve bu bölümlerin hepsi kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk birkaç bölümde oyunun genel kontrollerine ve gidişatına alışma şansı elde ediyoruz. Kontrollere alışması birkaç dakikadan uzun sürmüyor.

Oyuna dair altını çizmemiz gereken noktalardan bir tanesi de ses efektleri ve müzikler. Oyunun masalsı atmosferine önemli katkılarda bulunan bu öğeler Pursuit of Light'ı mutlaka denenmesi gereken oyunlar arasına rahatlıkla sokuyor.

Mobil cihazları üzerinde kaliteli ve ücretsiz bir platform oyunu oynamak isteyenlerin Pursuit of Light'a mutlaka göz atmaları gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR