Raceline CC 1.2.0 (ios)

Raceline CC

Raceline CC
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Raceline CC güzel grafiklere sahip bir mobil yarış oyunudur

Raceline CC oyunculara heyecan dolu bir oyun tecrübesi yaşatan ve güzel bir görünüm sunan bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunu olan Raceline CC, iOS 9 işletim sistemine özel olarak geliştirilmiş bir oyun. Apple'ın Metal grafiklerinin bütün nimetlerini kullanan Raceline CC hız duygusunu tam anlamıyla yaşatabilmek için 1. şahıs kamera açısını kullanıyor ve motorunuzu kendi gözlerinizden kontrol etmenizi mümkün kılıyor.

Raceline CC sokak yarışlarını konu alan bir mobil yarış oyunu. Oyundaki yarışlarda trafiğin içine çıkıyoruz ve tehlikeli bir şekilde adrenalin salgılamamızı sağlayan yarışlar yapıyoruz. Yolda ilerlerken karşımıza çıkan arabaları sıyırarak hızlanabilmekteyiz. Rakiplerimize meydan okuyarak onlarla kapışabilmekteyiz; fakat oyunda ilerledikçe rakiplerimiz daha zorlu hale geliyor. Bu nedenle motorumuzu geliştirmemiz gerekmekte. Bu iş için sponsorlarla anlaşabiliyoruz.

Raceline CC'deki yarışlar drag yarışlarına benziyor. Düz yollarda şerit değiştirerek ilerliyoruz. Ayrıca önümüzdeki araçların oluşturduğu hava boşluklarından yararlanarak daha da hızlanabilmekteyiz. Oyun içerisinde 26 adet yarış motorunun kilidini açabilirsiniz.