Racing in City 1.2 (ios)

Racing in City

1.2
Racing in City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Racing in City, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir araba sürme oyunudur.

Racing in City, trafikte sürüş keyfi yaşayabileceğiniz bir araba sürme oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, çeşitli mekanlarda araba sürebilir ve 3D bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Daha önce de muadili oyunları bulunan araba sürme oyununa dilerseniz şimdi biraz daha yakından bakalım. 

Araba sürme oyunlarına meraklıysanız Racing in City'den oldukça memnun kalacaksınız. Gerçek hayatta yapamadığınız ve yapmamanız gereken trafik kuralları ihlallerini gerçekleştirebileceğiniz oyunda, kaza yapmadan mümkün olduğunca uzun süre araba sürmeye çalışacaksınız. Diğer araçların yakınından geçerek ve yüksek hız yaparak aldığınız puanları artırabilir ve bunları arka arkaya yaptığınız zaman kombo puanlarla zevki iki katına çıkarabilirsiniz. Belki gerçek hayattaki araç sahipleri de bu oyun sayesinde stresini atar ve trafikte kurallara uyarlar!

Racing in City Özellikleri

  • 8 harika arabada sürüş imkanı 
  • Doğa, kasaba, modern şehir ve Orta Doğu haritaları
  • Gelişmiş oyun kontrolleri
  • Diğer insanlarla yarışabileceğiniz liderlik tablosu
  • Bir araba oyununda olmazsa olmaz; Modifiye özelliği

Racing in City'i dilerseniz ücretsiz indirebilirsiniz. Açıkçası ben oynarken keyif aldım, sizin de oynamanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR