Ravenhill: Hidden Mystery 1.1.0 (ios)

Ravenhill: Hidden Mystery

Ravenhill: Hidden Mystery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gizemli kasabalarda sırlarla dolu sıra dışı bir oyudur.

Yeni maceralara atılarak keyifli dakikalar geçirebileceğiniz Ravenhill: Hidden Mystery, mobil oyunlar arasında macera kategorisinde yer alan kaliteli bir oyundur.

Olağanüstü animasyonları ve etkileyici görüntü grafikleri sayesinde daha da keyifli bir hal alan bu oyun ile heyecan dolu dakikalar sizleri bekliyor. Onlarca farklı bölüm ve gizemli kasabaların yanı sıra, birçok farklı oyun modu yer almaktadır. 43 adet koleksiyon yapabileceğiniz nesne bulunmaktadır. Ayrıca oyun içerisinde çeşitli avatar modelleri ve çoklu oyun seçeneği de yer almaktadır.

Oyunda asıl amaç aniden hayalet haline dönmüş kasaba ve şehirlerdeki insanların nereye kaybolduklarını ve bu işin arkasında kimlerin olduğunu bulmak. Esrarengiz bir şekilde gerçekleşen olayları çözmek için çeşitli nesnelere ulaşmalı ve yeni konumların kilidini açmalısınız. Bu sayede gizemli kasabalarda sırlarla dolu ilginç bölümlere ulaşabilirsiniz.

Android ve İOS işletim sistemini destekleyen tüm cihazlarda rahatlıkla oynayabileceğiniz Ravenhill: Hidden Mystery, macera kategorisinde yer alan enfes bir oyundur. Ücretsiz olarak sunulan ve macera tutkunları tarafından keyifle oynanan bu oyun ile sizde yeni maceralara yelken açabilirsiniz.

YORUMLAR