Reader - eBooks from Sony

Reader - eBooks from Sony
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sony iOS platformu için geliştirdiği Reader uygulamasını, AppStore üzerinde bulunan e-kitap okuyucu uygulamalar için rakip olarak kullanıma sundu.

Sony, Reader adını verdiği e-kiyap uygulamasını alternatif bir uygulama olarak kullanıcıların beğenisine sundu. Reader uygulamasının zaten benzeri uygulamalar AppStore üzerinde yer alıyor. Özellikle Apple'ın kendi uygulaması olan iBooks bu alanda zaten açık ara lider ve ardından da Amazon gelmekte. Bu yüzden neden Sony Reader sorusuna cevap verilemiyor. Çünkü uygulama farklı bir özellik sunmuyor ve diğer e-kitap uygulamaları ile aynı. Sadece arayüzü ve kullanımı biraz daha basit. Bu da zaten fazla bir özellik sunmamasından kaynaklanıyor.

Reader uygulaması e-kitap okumak ve indirmek isteyen kullanıcılardan Sony hesap bilgilerini istiyor. Bu sayede daha önceden indirilmiş veya satın alınmış bir içerik var ise uygulama üzerinden görülebiliyor. Farklı bir özelliği olmayıp üstüne birde sadece İngilizce dilini desteklemesi, uygulamayı kullanmak için zorluk çıkartıyor.

YORUMLAR