Real City Russian Car Driver 1.0.2 (ios)

Real City Russian Car Driver

Real City Russian Car Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real City Russian Car Driver tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Real City Russian Car Driver, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz açık dünya bir oyun olarak tanımlanabilir. Her ne kadar ilhamını GTA serilerinden alsa da bir mobil oyunun GTA kadar kapsamlı bir deneyim sunması, üstelik bunu ücret talep etmeden yapması pek mümkün dğeil.

Oyunda şehre yeni taşınan ve ne yazık ki parası olmayan bir Rus karakterini kontrol ediyoruz. Karakterimizin tek bir amacı var o da şehrin her köşesini gezmek ve keşfedilmemiş yer bırakmamak. Maddi durumu pek iyi olmadığı için bu hayalini gerçekleştirme amacıyla yasal olmayan bir takım işlere girişiyor. Araba çalmak bunların başında geliyor.

Tamamen açık dünya tasarlanan bu oyunda dilediğimiz aracı gasp ederek şehri dolaşabiliyoruz. Elbette bu hiç de tasvip etmediğimiz bir olay fakat en nihayetinde bir oyun değil mi? Grafik olarak beklentilerimiz seviyesinde seyreden Real City Russian Car Driver'da gerçekçi bir fizik motoruna yer verilmiş. Karakterimizin çevreyle girdiği etkileşimin sonucunda meydana gelenler gerçekçi bir şekilde ekrana yansıtılıyor.

Lada, UAZ ve Niva gibi ünlü Rus araçlarını kullanma şansına sahip olduğumuz oyunda üçüncü şahıs kamera açısına yer verilmiş. Eğer siz de GTA benzeri bir mobil oyun denemek istiyorsanız Real Cİty Russian Car Driver'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR