Real Drifting 1.01 (ios)

Real Drifting

Real Drifting
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Drifting, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, eğlenceli bir drift oyunu.

Real Drifting, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, yüksek kalitesiyle dikkat çeken bir drift oyunu. Bu kategoride yer alan herhangi bir oyun için yüksek sayılabilecek bir fiyat etiketine sahip olan oyun, neyse ki sundukları karşısında oynayanları adeta ekran başına kilitliyor ve fiyatını tolere etmeyi başarıyor.

Oyunda kullanabileceğimiz farklı araçlar mevcut. Bu araçların hepsi drift yapabilme kabiliyetleriyle nam salmış araçlar: AE86, E30, E36, S2000, RX8, 911, Panamera, Camaro, Mustang. Elbette bu araçların drift karakteristikleri birbirlerinden farklı. Bu sebeple seçtiğimiz aracı iyi tanımamız gerekiyor.

Real Drifting'de hem çevre birimleri hem de araçlar yüksek sayılabilecek bir çözünürlüğe sahipler. Buna ek olarak gece gündüz dönüşümleri de eklenmiş ve oyunun gerçekçilik seviyesi bir tık daha yukarı taşınmış.

Oyunun en güzel yanı araçları dilediğimiz gibi kişiselleştirebilmemize imkan sunması. Egzos sistemleri, tekerlekler, spoyler seçenekleri ile aracımızı istediğimiz gibi modifiye edebiliyoruz. Elbette motor, süspansiyon ve denge ağırlık dağılımı gibi modifiyeler de yapma şansına sahibiz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Real Drifting, araba oyunlarına meraklı kullanıcıların denemesi gereken yapımlardan biri.