Revolution 60

Revolution 60
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Revolution 60 derin bir hikayeye sahip olan bir mobil macera oyunudur

Revolution 60 detaylı bir senaryoya sahip olan ve oyunculara film tadında bir oyun tecrübesi yaşatan bir mobil macera oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Revolution 60 farklı türleri başarılı bir şekilde birleştirmekte. Revolution 60'da hem bir aksiyon oyununa, hem de bir rol yapma oyununa ait öğelere rastlayabilmekteyiz. Dokunmatik ekranın nimetlerinden faydalanan Revolution 60 derin bir hikayeyi güçlü ve yoğun bir şekilde anlatabilmekte.

Revolution 60 kullandığı Unreal Engine oyun motoru sayesinde kaliteli grafikler ve animasyonlar sunan bir oyun. Oyunun seslendirmeleri de oyun grafikleri ve animasyonları gibi başarılı. Oyunda Holiday adlı kahramanımızı yönetmekteyiz. Usta bir suikastçi olan Holiday oyunda N313 adlı istila edilmiş olan yörüngesel silah platformunun kontrolünü ele almaya çalışıyor ve biz de ona bu macerasında yardımcı oluyoruz. Oyunda diğer anahtar karakterlerle gireceğimiz diyaloglarda yapacağımız seçimler hikayenin gidişatını etkilemekte ve oyuna çeşitlilik kazandırmakta.

Revolution 60 aksiyonun içerisine de dahil olabiliyoruz ve çatışmalar esnasında dokunmatik kontrollerden yararlanarak sinematik hareketler gerçekleştirebiliyoruz.

YORUMLAR