Riff the Robot

Riff the Robot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Riff the Robot, eğlenceli atmosferiyle dikkatleri üzerine toplayan, ücretsiz bir beceri oyunu.

Riff the Robot, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir beceri oyunu.

Son derece eğlenceli bir deneyim sunan bu oyunda kolaydan zora doğru ilerleyen 80'den fazla bölümde mücadele ediyoruz ve verilen görevleri kusursuzca tamamlayıp mümkün olan en yüksek puanı toplamaya çalışıyoruz.

Oyunun genel atmosferi özellikle müzikseverleri cezbedecek şekilde şekilde tasarlanmış. Bölümler sırasında çalan müzikler oyunun eğlence seviyesini yükseltiyor ve oyuna karakter kazandırıyor. İşitsel öğelerdeki kalite görsel efektlerde ve tasarımlarda da devam ediyor. Objelerin birbirleriyle olan etkileşimleri şık bir şekilde ekrana yansıtılıyor. Peki oyundaki temel görevimiz ne?

Ekranın alt bölümünde bulunan sapan mekanizmasını kullanarak top şeklindeki robotu misketlerin üzerine fırlatıyoruz. Mümkün olduğunca fazla misket toplamamız gerekiyor. Aksi halde dünya, yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Robotu fırlatabilmek için lastiği gerdirip serbest bırakıyoruz. Fırlattığımız yöne ilerleyen robot temas ettiği misketleri topluyor.

70'lerin ve 80'lerin benzersiz atmosferini yaşatan bu oyunda bölümler sırasında daha fazla puan toplamak için kullanabileceğimiz güçlendiriciler mevcut. Bunları akılcı bir şekilde kullanırsak 3 yıldız üzerinden yapılan değerlendirmelerin her birinden 3 yıldızla ayrılabiliyoruz.

YORUMLAR