ROBLOX 2.457.414557 (ios)
ROBLOX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
1  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  4,445

 • Üretici

  ROBLOX Corporation

ROBLOX, dünyanın her yerinden oyuncularla online olarak yarışabilme imkanı sunan bir oyundur.

ROBLOX, mobil telefonlar için geliştirilmiş online bir macera-beceri karması bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda yer alan binlerce parkur arasından birini seçerek dünyanın her yerinden oyuncularla online olarak yarışabilirsiniz.

Roblox, hayal edebileceğiniz her şeyi oynamanıza, yaratmanıza ve olmanıza izin veren nihai sanal evrendir. Milyonlarca oyuncuya katılın ve küresel bir topluluk tarafından yaratılan sınırsız çeşitlilikteki dünyaları keşfedin!

Roblox Özellikleri

 • Keşfedilecek Dünyalar: Destansı bir rol yapma macerasında mısın? Dünya çapında rakiplere karşı rekabet etmek ister misiniz? Yoksa sadece hangout yapmak ve arkadaşlarınızla çevrimiçi sohbet etmek mi istiyorsunuz? Topluluk tarafından oluşturulan büyüyen bir dünya kütüphanesi, her gün oynamak için her zaman yeni ve heyecan verici bir şey olduğu anlamına gelir.
 • Her platformda oyna: Hareket halindeyken eğlenceye katılın. Roblox tam platformlar arası desteğe sahiptir, yani arkadaşlarınızla ve milyonlarca diğer insanla bilgisayarlarında, mobil cihazlarında, Xbox One'da veya VR kulaklıklarında oynayabilirsiniz.
 • Hayal edin ve yaratın: Yaratıcı olun ve benzersiz tarzınızı gösterin! Avatarınızı tonlarca şapka, gömlek, yüz, dişli ve daha fazlası ile özelleştirin. Sürekli genişleyen bir ürün kataloğuyla, oluşturabileceğiniz görünümler için bir sınır yoktur.
 • Sohbet Edin: Sohbet özelliklerini, özel mesajları ve grupları kullanarak dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla takılın!

Roblox iPhone'da nasıl oynanır?

Roblox iPhone üzerinden oynamak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Hemen sağ tarafta yer alan yeşil renkli indir tuluna bastıktan sonra, Roblox'u indirebileceğiniz adresi göreceksiniz. Burada karşınıza çıkan ekranda, uygulama yüklediğiniz adımları izleyerek, oyunu telefonunuza kuracaksınız.

Yani sadece App Store üzerinden indir dedikten sonra uygulamanın kurulmasını bekleyeceksiniz. Kurulma işlemi tamamlandıktan sonra oyun, telefonunuzun menüsünde görülecek.

YORUMLAR