Rooftop Car Parking

Rooftop Car Parking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rooftop Car Parking mobil cihazlarınızda oynaybileceğiniz bir park etme oyunudur

Rooftop Car Parking klasik park etme oyunlarına farklı bir bakış açısı getiren ve heyecan kazandıran bir mobil araba park etme oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir park etme oyunu olan Rooftop Car Parking'de bütün park yerleri dolmuş bir şehire konuk oluyoruz. Sokaklarda ve otoparklarda araç park edecek yer kalmadığı için insanlar çözümü araçlarını çatılara park etmekte buluyor. Yavaş yavaş çatılar da dolmaya başlarken biz kendimize çatılarda bir yer kapmaya çalışıyoruz.

Rooftop Car Parking'de aracımızı park edebilmek için çatılardaki rampalardan uçarak diğer çatılara geçmemiz, çatı kenarlarına kurulmuş platformlarda keskin virajları aşağıya düşmeden alarak yol almamız gerekiyor. Oyunda bolca akrobatik hareketler gerçekleştirerek yoğun aksiyon yaşayabiliyoruz, sonrasında da aracımızı doğru bir şekilde park etmemiz gerekiyor.

Rooftop Car Parking'de oyuncular farklı araçları kullanabilmekteler ve sahip oldukları araçları geliştirebilmekteler. Oyun grafikleri ortalama bir kaliteye sahip.

YORUMLAR