RPM: Gymkhana Racing

RPM: Gymkhana Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RPM: Gymkhana Racing iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu.

RPM: Gymkhana Racing hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz heyecan dolu bir yarış oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda dünyanın farklı yerlerindeki yarış pistlerinde boy gösteriyoruz. Yarışlardaki temel amacımız tehlikeli hareketler yapmak ve rakiplerimizi geride bırakmak. Yarış oyunlarıyla arası iyi olanlar bu görevlerin hiç de kolay gerçekleşmediğini biliyordur.

Oyunda tam tamına 25 benzersiz pist bulunuyor. Bu pistler Dubai, New York, Çin, Tokyo ve Paris gibi şehirlerde konumlandırılmış. Açıkçası çeşitliliğin bu denli fazla olması oyunun kısa sürede tekdüze bir hal almasını engelliyor ve oynanabilirliği artırıyor. Buna bir de görsel efektler, araba ve çevre birimlerininin tasarımları da eklenince oyun gerçekten denemeye değer bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor.

RPM: Gymkhana Racing'in en iyi yanı sürekli olarak değişen bir oyun yapısına sahip olması. Bölümler esnasında oyunculara farklı görevler veriliyor. Bunları tamamlamaya çalışırken farklı deneyimler yaşamış oluyoruz.

Görsel ve içerik açısından son derece tatmin edici bir seviyede yer alan RPM: Gymkhana Racing'i yarış oyunlarından hoşlanan herkesin oynaması gerektiğini düşünüyorum.