Samurai Blitz 1.0.0 (ios)

Samurai Blitz

Samurai Blitz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Samurai Blitz, aksiyon odaklı oyun karakteri ve retro atmosferiyle dikkat çeken bir iOS oyunu.

Samurai Blitz, retro karaktere sahip oyunlar oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad cihaz sahiplerinin seveceği türden bir aksiyon oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak edinebileceğimiz bu keyifli oyunda düşmanlarına karşı amansız bir mücadeleye giren samurayın kontrolünü üstleniyoruz.

Sonsuz koşu ve sidescroller oyunu dinamiklerini bir araya getiren Samurai Blitz'de sonu gelmeyen kılıç hareketleri ile kombolar yaparak karşımıza çıkan kötü niyetli yaratıkları kesmeye çalışıyoruz.

Çok sayıda gelen bu düşmanlar zaman zaman problem yaratsalar dahi onlardan çok daha hızlı ve çevik olan karakterimizi işin üstesinden geliyor. Otomatik koşan karakterimizin saldırı yapmasını ve zıplamasını ekrana dokunarak gerçekleştiriyoruz.

Oyund 6 farklı mekan bulunuyor. Sürekli aynı mekanda geçmediği için oyun uzun süre oynansa dahi monoton olmuyor. Buna ek olarak karakterimizi de dilediğimiz gibi giydirebilme şansına sahibiz. Seçenekler epey zengin ve tam tamına 700'den fazla kombinasyon oluşturabiliyoruz. Hızlı ve aksiyon odaklı bir oyun arıyorsanız Samurai Blitz'e mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR