Samurai Siege 1.5.1 (ios)

Samurai Siege

Samurai Siege
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Samurai Siege oyunuyla düşmanlarınıza karşı stratejik yeteneklerinizi kullanabilir ve onları fethedebilirsiniz.

Samurai Siege oyunu, iPhone ve iPad cihazlarınızda keyifli vakit geçirebileceğiniz ücretsiz ve oldukça güzel tasarlanmış oyunlardan bir tanesi. Oyundaki amacınız kalenizi ve köyünüzü geliştirerek düşmanlarınıza karşı gelmek ve en güçlü orduya sahip olmak.

Oyun tamamen ücretsiz olmasına rağmen uygulama içi satın alma seçenekleri sayesinde çok daha hızlı bir şekilde seviye atlamanıza da imkan tanıyor. Diğer oyuncularla online olarak savaşmanıza olanak tanıyan oyunda, hem stratejiyi hem de aksiyonu aynı anda yaşamak mümkün oluyor. Ayrıca tek başınıza savaşmak yerine bir ittifaka dahil olarak rakiplerinize karşı birlikte savunma yapabilir ve onların köylerini de fethedebilirsiniz.

Oyunun temel özelliklerini listelemek gerekirse;

  • Gerçek zamanlı savaş yapma olanağı
  • En güçlü kaleyi yapabilme
  • Samurai ve Ninjalar ile büyük bir ordu kurma
  • Multiplayer oynama
  • Şeytanları yeryüzünden silme
  • İttifak savaşları ve birlikler

Oyunun grafikleri her ne kadar telefon veya tabletinizi zora sokacak kadar iyi olmasa da bu durum akıcılığını korumasına yardımcı olduğu için hoşunuza gidecektir. Ses efektleri ve oynanışın kolay yönetilebilir olması sayesinde yürürken bile kolaylıkla oynayabileceğinizi söyleyebilirim.

Eğer varolan diğer strateji oyunlarından sıkıldıysanız göz atmanız gereken ve uzak doğu havasını barındıran ender oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR