Schools of Magic

Schools of Magic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    14

  • Üretici

    DIGITAL THINGS SL

Schools of Magic'te kendi büyü okulumuzu kuruyor ve rakiplerimizle kıyasıya bir mücadele içerisine giriyoruz.

Schools of Magic, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir macera oyunu olarak tnaımlanabilir. Fantastik bir deneyim sunan Schools of Magic'te kendi büyü okulumuzu kuruyor ve güçlü büyücüler yetiştirmeye başlıyoruz.

Oyunun dinamikleri son derece orijinal bir kombinasyon üzerine kurulu. Okulumuzu kurabilmek için kaynakları verimli bir şekilde kullanmaya, yetiştirdiğimiz büyücülerin gücünü sınayabilmek için de zorlu savaşlara katılıyoruz.

Savaşların hepsi gerçek zamanlı olarak yapılıyor. Bu savaşlarda aynı oyunu oynayan diğer oyuncuların büyücüleriyle kıyasıya bir mücadele içerisine girebiliyoruz. Mücadeleleri zaferle sonuçlandırabilmek için farklı büyü kollarına hakim olmamız gerekiyor. Öğrencilerimizi hem saldırı hem de savunma büyüleri konusunda sıkı bir eğitime tabi tutmamız gerekli. Bu noktada kişisel tercihlerimiz ve stratejilerimiz devreye giriyor. Savaş stratejilerimize göre yeni büyüler keşfedebilir, büyücümüzün karakterini dilediğimiz gibi şekillendirebiliriz.

Bu tarz bir oyunda görmeyi istediğimiz türden bonuslar ve ekstra açılabilir öğeler School of Magic'te de mevcut. Bunları toplayarak karakterimizin gücünü artırma şansına sahip oluyoruz.

Oyunun en keyifli yanlarından bir tanesi de oyunculara sohbet edebilme şansı sunması. Bu özellik sayesinde yeni arkadaşlar edinebiliyor ve dolayısıyla oyun keyfimizi bir seviye yukarı taşıyabiliyoruz.

Yüksek çözünürlüklü grafikleri, artwork'ü ve çevre modellemeleri ile beğenimizi kazanan oyunun tek eksiği gramer yapısındaki bazı eksikler. Onun haricinde oynamaya değer bir oyun.

YORUMLAR