Screenshotter 1.0 (ios)

Screenshotter

1.0
Screenshotter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Screenshotter, iPhone ve iPad'leriniz ile aldığınız ekran görüntülerini organize ederek düzenlemenize olanak sağlayan yararlı bir iOS uygulamasıdır.

Screenshotter, mobil cihazları üzerinde işi gereği yada eğlence amaçlı sık sık ekran görüntüsü alan kullanıcılara yarıdm etmek için geliştirilmiş ücretsiz ve yararlı bir iOS uygulamasıdır.

Uygulama oldukça modern ve sade bir arayüz ile birlikte geliyor. Basit bir yapıya sahip olan Screenshotter, kısaca kamera rulonuzda oluşacak karışıklıkları engelliyor. iPhone ve iPad'leriniz ile alacağınız ekran görüntülerini ayrıştırarak tek bir grupta derleyen ve bu dosya içerisinde bulunan tüm fotoğrafları arşivlemnizi yada paylaşmanızı sağlayan uygulamanın kullanımı da oldukça rahat.

Mobil cihazlarınız üzerinde fotoğrafların organize edilmesi işi zaman geçtikçe zorlaşmakta ve daha karışık bir hal almaktadır. Buna engel olabilmenizi sağlayan uygulama, aldığınız ekran görüntülerini otomatik olarak algılıyor ve dosyalar içerisinde depolamanızı sağlıyor. Arşivlediğiniz ekran görüntüleri ise, sürekli olarak karşınıza çıkıp sizi rahatsız etmiyor ve sadece istediğiniz zaman arşiv dosyası üzerinden ulaşılabiliyor.

Sizde iPhone ve iPad'lerinizin fotoğraf rulosundaki karmaşıklığı azaltmak ve aldığınız ekran görüntülerini düzenli tutmak isterseniz, Screenshotter'ı tamamen ücretsiz olarak inidirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR