Secret

Secret
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Secret uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve anonim paylaşımlar yapabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması.

Secret uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve arkadaşlarınızla iletişimde kalabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması ancak diğer tüm sosyal ağlardan biraz daha farklı bir yapıya sahip. Temel olarak paylaşılan herşeyin anonim olarak kalmasını sağlayabildiği için söylemek istediklerinizi kim olduğunuz ortaya çıkmadan ortaya söyleyebilir ve böylece korkmadan sosyal ağ paylaşımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama hem ücretsiz olarak sunuluyor hem de kolay kullanılır bir arayüze sahip. Her ne kadar kendi profiliniz olsa da paylaşımlar sırasında bu profilin paylaşılmasını engelleyebilirsiniz ve böylece paylaşımlarınızın ardından o paylaşımın kim tarafından gerçekleştirildiği belli olmayacaktır. Özellikle aile ve akrabalarından sıkılan ya da üzerinde baskı hisseden kullanıcıların çok daha rahat olmasını sağlayabilen Secret uygulaması ile sosyal ağlar daha özgür bir yapıya kavuşuyorlar.

Aynı zamanda arkadaşlarınızla renkli arkaplanlar ve fotoğraflar paylaşmak da mümkün. Paylaştığınız fotoğraflar için hazırlanmış olan efektler ve yazı ekleme özellikleri ile onları daha renkli hale de getirebilirsiniz. Tabii ki gerçekleştirilen paylaşımlara yorumlar yapabilmek veya beğenmek de mümkün.

Secret'ta yer alan beğen tuşu diğer ağlara göre birazcık daha farklı diyebilirim. Zira anonim olan ve beğenilen paylaşımlar beğenen kullanıcının hesabında da beliriyor ve böylece söylenen bir söz tüm dünyayı dahi dolanabiliyor. Gizli kimlikli sohbet uygulamalarına ek olarak gizli bir sosyal ağ da arıyorsanız kesinlikle göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR