Selfie 1.1.0 (ios)

Selfie

Selfie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Selfie, iPhone kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş eller serbest Selfie çekimlerine imkan tanıyan ücretsiz bir uygulamadır.

İlk zamanlarda komik karşılanmasına rağmen her geçen gün daha fazla kişi tarafından benimsenen ve sosyal medyaları süsleyen Selfie paylaşımlarının daha kolay ve kusursuz bir biçimde yapılmasına imkan tanıyan Selfie uygulaması, iPhone kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış Selfie çekimlerini kolaylaştıran ve kusursuz hale getiren ücretsiz bir uygulamadır.

İnsanların kendi akıllı telefonlarını kullanarak çektikleri ilginç görüntüleri popüler sosyal platformlara taşıyan Selfie paylaşımlarında en rahatsızlık verici görüntü hiç şüphesiz ki fotoğraflarda çıkan kollar. İşte tam bu noktada ihtiyacınız olacak uygulama ise Selfie. Kolay kullanabilirliğe sahip uygulama, zamanlayıcı modları ve yüz tanıma özelliği ile kusursuz Selfie paylaşımlarına imza atmanıza yardımcı oluyor.

Sadece İngilizce dilinde hizmet veren Selfie uygulamasında fotoğrafların 5, 10 ve 20. saniyeden sonra otomatik olarak çekilmesini sağlayabiliyorsunuz. Eller serbest Selfi çekimlerinin yanı sıra yüz tanıma özelliği de mevcut. Gülen yüz simgesine dokunduğunuzda, yüz algıladıktan 3 saniye sonra fotoğrafınız çekiliyor. Dilerseniz zamanlayıcıyı kullanmadan normal moda alarak ta çekimler yapabiliyorsunuz. Çektiğiniz bu fotoğrafları Facebook, Twitter ve Instagram’da paylaşabiliyorsunuz. Ön ve arka kameraya geçme, flaş açıp kapama, kare modu açma işlemleri de oldukça hızlı bir şekilde yapılabiliyor.

Kusursuz ve kolay Selfie çekimleriniz için kullanabileceğiniz Selfie adlı uygulama, eller serbest çekime imkan tanıyan son derece kolay kullanımlı ve sade arayüze sahip işlevsel bir uygulama, aynı zamanda ücretsiz.

Selfie Özellikleri:

  • Kolay kullanım, sade arayüz
  • Zamanlayıcı modları (3,5,10,20 saniye)
  • Yüz tanıma
  • Arka ve Ön kamera desteği

YORUMLAR